Hakkımızda

Hakkımızda
Piezoelektrik.com ,IŞIKSAN LTD. ŞTİ.  bünyesinde 2018’den bu yana elektrik ürünleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu süre zarfında ceşitli elektrik malzeme markaların pazarlaması ile ilgilenilmiştir. 2020 yılından itibaren dünyaca kalilteli markalı elektrik ürünlerinin Türkiye’deki tek yetkili temsilciliğinin alınmasıyla şirketimiz, elektrik malzeme sektöründe alışıla gelmişten farklı olarak kendi satış organizasyonunu kurmuş ve geliştirmiş olduğu dağıtım ağı ile müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla bayiliklerini oluşturmuştur.

 

 

Günümüzde Piezoelektrik.com dağıtıcılığını yaptığı uluslararası markalar ile sektörde öncü kuruluş haline gelmiştir. Piezoelektrik’in lideri olduğu şirketler grubu bünyesinde taşımacılık, ithalat, ihracat vb. farklı alanlarda yatırımları bulundurmaktadır. Bu yatırımlara 2020 yılından beri online elektrik malzemesi satış mağazacılığını da eklemiştir.

 

 

Kuruluşundan günümüze Piezoelektrik.com, şirket yapısını kurumsallaşmaya yönlendirmiş ve müşteri odaklı bir felsefe benimsemiştir. Temsilciliğini yaptığı markalar ile ilgili kararlarında seçkinliği hedef alan şirketimiz, müşteri memnuniyetini esas alan, çağın dinamiklerine paralel ürün ve pazarlama konsepti oluşturan dünyaca tanınmış markaların Türk tüketicisine sunumunu ilke edinmiştir.
Piezoelektrik.com model, estetik, kalite, fonksiyon, saygınlık taşıyan markaların tek yetkili temsilciliğini, tüketici beklenti ve ihtiyaçlarına göre kendini yenileyebilmesi, kalitesinden taviz vermeyen hizmet anlayışı çağdaş ve profesyonel yönetimi ile Türkiye pazarında lider konumunda aranan isim olmuştur. Piezoelektrik.com, elektrik malzemesi sektöründe kalite ve güvenirlilik açısından kendine düşen payı gerçekleştirmekte ve sektörün sağlıklı gelişimi için yaptığı çalışmalarla öncülüğünü her zaman ispatlamaktadır.