İade & Değişim

İade & Değişim

Piezoelektrik.com’da Ürünümü Nasıl İade Edebilirim?

İade talebinizi 4 adımda kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 1. com hesabınıza giriş yaparak >hesabımı görüntüle > siparişlerim > tüm siparişlerimi görüntüle bölümüne giriniz.
 2. Karşınıza vermiş olduğunuz siparişlerin listesi geldikten sonra talep açmak istediğiniz siparişin sağında bulunan “artı (+)” işaretine tıklayınız.
 3. Sipariş detayları ekranınıza geldikten sonra ekranın altındaki turuncu renkli “İade ve değişim talebi oluştur” butonuna tıklayınız.
 4. Ürününüzü fatura veya irsaliye makbuzunu ekleyerek sadece anlaşmalı olduğumuz, Aras veya Mng Kargo ile aşağıda belirtilen adresimize ücretsiz olarak gönderiniz.

İade kodları ile kolay iade yapabilirsiniz;
Sürat Kargo iade kodu: 311 661 024

İade Adresimiz;

Alıcı Adı: www.piezoelektrik.com
Adres: Sırrıpaşa mah. Güldalı sok. No:13/1 Derince/Kocaeli

İade Ücretimi Ne Zaman Geri Alabilirim?

COVİD-19 Salgını nedeniyle inceleme sürecimizde değişiklik yaptık. İade ürününüz depomuza ulaştıktan sonra 5 iş günü boyunca dezenfekte edilmektedir. Bu işlem sonunda 14 günlük inceleme sürecimiz başlamaktadır.
İade koşullarına uyan ürünlerin ücret iadesi, iade onay mailiniz geldikten sonra 2 ile 5 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

İademi Hangi Adrese Göndereceğim?

İade Adresimiz;

Alıcı Adı: www.piezoelektrik.com Adres: Sırrıpaşa mah. Güldalı sok. No:13/1 Derince/Kocaeli

Mağaza Kioskundan QR Kod Ile Online Alışveriş Yaptıysanız Eğer;

Mağazalarımızda bulunan tablet ve de kiosklardan siparişinizi oluşturarak, QR kod ile kasadan ödemesini gerçekleştirdiğiniz online alışverişlerin iadesi için, ürünle birlikte size en yakın mağazamıza giderek iade-değişim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İade Kargo Masraflarını Ben Mi Ödeyeceğim?

İade gönderilerinizin kargo masrafları Decathlon’a aittir.
İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri orjinal kutusu zarar görmeyecek şekilde anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.
Aras veya Mng Kargo haricinde gönderdiğiniz kargolar tarafımızca kabul edilememektedir.

Hangi Ürünleri İade Edemiyorum?

Tek kullanımlık ürünlerimizin iadesi kabul edilmemektedir. Bunun haricinde kozmetik, kişisel bakım ürünleri ve sporcu besinlerinin iadesi mümkün olmamaktadır.

Ürünümü Ne Kadar Sürede Değiştirebilirim?

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Değişim talebini 15 gün içerisinde oluşturmanız gerekmektedir. Aksi halde değişim talebiniz onaylanmayacak gönderdiğiniz ürün iade olacaktır.

Ürünümü Nasıl Değiştirebilirim?

Değişim talebinizi 4 adımda kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 1. com.tr hesabınıza giriş yaparak >hesabımı görüntüle > siparişlerim > tüm siparişlerimi görüntüle bölümüne giriniz.
 2. Karşınıza vermiş olduğunuz siparişlerin listesi geldikten sonra talep açmak istediğiniz siparişin sağında bulunan “artı (+)” işaretine tıklayınız.
 3. Sipariş detayları ekranınıza geldikten sonra ekranın altındaki turuncu renkli “İade ve değişim talebi oluştur” butonuna tıklayınız.
 4. Ürününüzü fatura veya irsaliye makbuzunu ekleyerek anlaşmalı olduğumuz Aras veya Mng Kargo ile aşağıda belirtilen adresimize ücretsiz olarak gönderiniz.
 5. İnternet veya size en yakın mağazamızdan değişim yapabilirsiniz. İnternet mağazamızdan değişim yapmak için değişim talebi oluşturmalısınız.
 6. Sitemizde sadece bedenleri olan ürünlerde değişim yapabilirsiniz. Farklı renk, farklı ürün ile değişim olmamaktadır.
 7. Mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerin değişimi sadece mağazalarımızdan yapılmaktadır. İlgili işlemleriniz için size en yakın mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Siparişim Ne Zaman Hazırlanmaya Başlar?

Değişim talep ettiğiniz ürününüzün; tarafımıza ulaştıktan sonra inceleme birimi tarafından değişim şartlarına uygunluğu kontrol edilir.
Talebiniz 3 iş günü içerisinde, faturanız veya irsaliye makbuzunuz ile birlikte onaylandıktan sonra işleme alınır. *Salgın nedeniyle 1 gün dezenfekte ,2 gün inceleme süremiz bulunmaktadır.

Değişmesini Istediğim Ürünleri Hangi Adrese Göndereceğim?

Gönderici Adresimiz;

Alıcı Adı: www.piezoelektrik.com  Adres: Fatura veya İrsaliyede bulunan adresdir.

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Piezoelektrik tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır.
Piezoelektrik üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

Değişim Ürünlerini Gönderirken Kargo Masraflarını Ben Mi Ödeyeceğim?

Değişim gönderilerinizin kargo masrafları Piezoelektrik’a aittir. Değişimini istediğiniz ürün veya ürünleri orjinal kutusu zarar görmeyecek şekilde anlaşmalı olduğumuz Sürat kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.
Sürat haricinde gönderdiğiniz kargolar tarafımızca kabul edilememektedir.

Hangi Ürünleri Değiştiremiyorum?

Tek kullanımlık ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri değiştirilememektedir.
Ayrıca güvenlik malzemelerinde de güvenlik nedeni ile değişim yapılamamaktadır.
Bu ürünlerin dışında piezoelektrik.com‘dan aldığınız tüm ürünlerimizde yalnızca beden değişikliği yapılabilmektedir, renk yada farklı model değişikliği yapılamamaktadır.
Farklı renk veya model değişikliği talep ettiğinizde ücret iadesi gerçekleştirilerek yeniden sipariş vermeniz talep edilmektedir.

Hatırlatma!

İade veya değişim taleplerinizin geçerli ve eksiksiz olabilmesi için ürünleriniz ile birlikte mutlaka faturanız yada irsaliye makbuzunuzun olması gerekmektedir.
Değişim talebini ürünleriniz size ulaştıktan 15 gün içerisinde oluşturmanız gerekmektedir.
Sizin sağlığınız ve çalışanlarımızın sağlığı bizim için önemli. Bu nedenle iade ve değişim sürelerimizi uzattık. 15 gün içerisinde iade ve değişim işleminizi tamamlayabilirsiniz
Çalışanlarımızın sağlığı için inceleme birimimiz iade ve değişim için gönderdiğiniz ürünleri 1 günlük dezenfekte sürecinden sonra ürünlerinizin iade ve değişim incelemelerini 2 gün süre içinde yapmaktadır. Bu süre için anlayışınız için teşekkür ederiz.