Kullanım Şartları

piezoelektrik.com isimli bu blog sitesi ışık’a ait olup bizzat onun tarafından ve kendisinin yetki verdiği blog yöneticileri tarafından yönetilmektedir. Bu siteye erişen ve ya bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik

piezoelektrik.com’ta yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat İbrahim Halil IŞIK ve misafir yazarlar tarafından piezoelektrik.com için oluşturulmuştur ve de her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına veya sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

– Bu yazı piezoelektrik.com‘tan alınmıştır
– Kaynak: piezoelektrik.com

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz de 5846 Sayılı Fikir ve de Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve de Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

piezoelektrik.com’ta yer alan yazılara yorum ve gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

piezoelektrik.com’a gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve de cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve de piezoelektrik.com’ın genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim

piezoelektrik.com’a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. piezoelektrik.com’a ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.